IMG_1652
Chorwackie wysepki i zatoki odkryte!
Sierpień 8, 2016
delfin_kick_1_promo_clear
Szkolenie ‚Delfin – Kick 1’
Wrzesień 26, 2016
Pokaż wszystkie

Umberto Pelizzari przyjedzie do Polski!

nolimits.300x0-is
Umberto Pelizzari odwiedzi Polskę!

Umberto Pelizzari odwiedzi Polskę!

To nie żart!

Tak jest! Na to czekaliśmy ;) Choć staraliśmy się o to już od dłuższego czasu, wreszcie Umberto Pelizzari, 16-krotnym rekordzista świata we freedivingu, uczeń Enzo Maiorci i Jacquesa Mayola, założyciel szkoły Apnea Academy, przyjął zaproszenie naszej instruktorki Agnieszki Kalskiej i jeszcze w tym roku przyjedzie do Polski!
Po zakończeniu przemówienia Umberto Pelizzariego, odbędzie się licytacja fotografii z jednego z jego rekordowych nurkowań, na której złoży osobisty podpis. Pozyskana kwota zostanie wykorzystana na rozwój dyscypliny freedivingu w Polsce.
Podczas spotkania będzie niepowtarzalna okazja by zdobyć "Podręcznik Freedivingu" Umberto Pelizzariego i osobiście uzyskać podpis autora. Jest to druga edycja cieszącego się sławą na całym świecie podręcznika dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych freediverów.
Książka będzie dostępna dla osób, które złożą u nas zamówienie do 30. września.

Spotkanie z Umberto będzie otwarte i każdy kto zarejestruje swój udział, będzie mógł usłyszeć jego opowieści. Wydarzenie odbędzie się w Poznaniu w dniu 11. listopada 2016 w Sheraton Poznan Hotel.


By poznań więcej szczegółów odwiedź stronę wydarzenia.
Zapraszamy też do śledzenia aktualności związanych z wydarzeniem na portalu Facebook i do potwierdzania swojego udziału oraz rejestracji, która jest wymagana z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc.

By zarezerwować miejsce i zarejestrować się na liście uczestników należy wysłać wiadomość, a w niej imię i nazwisko oraz potwierdzić swój adres e-mail na: info@freebody.eu
Poznaj więcej szczegółów