Nowa forma szkolenia – Apnea Experience
5 czerwca, 2020
Nauka i doskonalenie pływania z elementami freedivingu – Szczecin!
7 września, 2020
Pokaż wszystkie

Szkolenia freedivingu open water outdoor lato 2020 – ruszamy!

outdoor_2018081

Wracamy pod wodę!

Coraz więcej słońca to coraz cieplejsze wody naszych przepięknych polskich jezior. Już na koniec czerwca wracamy więc do naszego szmaragdowego królestwa :)
Na tegoroczny sezon letni mamy dla Was kilka opcji, by każdy znalazł coś dla siebie...

Dla osób początkujących, którzy nie przeszli wcześniej żadnego szkolenia, oferujemy nową formę szkolenia - APNEA EXPERIENCE. Jest to totalnie wprowadzenie od zera poprzez sesje teoretyczne i oddechowe online, a następnie zajęcia praktyczne nad jeziorem. Terminy, szczegóły i lokalizacje po linkiem tutaj.
Osoby, który ukończyły już basenowe szkolenie Apnea Academy Indoor Freediver Level 1, zachęcamy do ukończenia pierwszego poziomu kursu i zrealizowania szkolenia AA Outdoor Freediver

A wreszcie freediverzy, którzy pragną rozwijać posiadane umiejętności, mają także kilka opcji :)
Pierwszą z nich będą sesje treningowe lub weekendowa część outdoorowa poziomu AA Level 2 - terminy możliwe do potwierdzenia to te z Kalendarza podstawowych szkoleń outdoorowych.

Za zimno w Polsce? Nie ma sprawy, lećcie w sierpniu z nami na gorącą grecką wyspę Rodos! A tam, poza nurkowanie wiele i innych niezapomnianych wrażeń... Więcej informacji? Proszę bardzo - Grecja, Rodos, sierpień 2020

Dla przykładu sprawdźcie, jak bawiliśmy się w ubiegłym roku we wrześniu na Teneryfie. A komu właśnie to na Wyspy Kanaryjskie najbliżej - nie zwlekajcie dajcie znać, a we wrześniu 2020 to Wy będziecie bohaterami tych bajecznych scen! :)

Lista aktualnych szkoleń