Szkolenie Molchanovs Teoria Freedivingu Poziom 1

MOLCHANOVS TEORIA 1 (T1)

Szkolenie Molchanovs Teoria 1 jest wprowadzeniem teoretycznym do świata freedivingu, przekazującym elementarną wiedzę i dającym solidne podstawy wiedzy freediverskich.
Zawiera pierwszy poziom części teoretycznej (T1) obejmujące wszystkie zagadnienia pierwszego poziomu kursu Molchanovs Wave 1 .

Podczas tego kursu wprowadzającego nauczysz się o elementarnych zasadach nurkowania swobodnego i odkryjesz znaczenie oddechu i relaksacji dla wydłużenia czasu na jednym oddechu. Nauczysz się technik pozwalających na wstrzymywanie oddechu nawet na dłużej niż półtorej minuty. Tematy obejmują fizykę i fizjologię nurkowania swobodnego, wprowadzenie do wyrównywania ciśnienia podczas nurkowania swobodnego, technik relaksacji i prawidłowego oddychania oraz procedur ratunkowych i bezpieczeństwa. Po tej części możesz wziąć udział w szkoleniu Lap 1 obejmującym praktykę na basenie lub szkoleniu "full Wave 1", gdzie nauczysz się również nurkować na głębokość (max 12-20 metrów).

Dla kogo szkolenie?

Szkolenie jest pierwszym, podstawowym etapem dla rozpoczynających przygodę z freedivingiem oraz dla wszystkich tych, którzy chcą uzupełnić wiedzę i postawić profesjonalny krok na ścieżce freedivera. Przeznaczone jest dla osób całkowicie początkujacych, bez żadnego doświadczenie oraz dla samouków, którzy pomimo regularnej praktyki freedivingu, nie mają za sobą żadnego szkolenia w tej dziedzinie.
T1

Przedstawiamy wstępny harmonogram szkoleń online w 2022.

By potwierdzić termin oraz dostępność miejsca, należy wysłać wiadomość na adres podany poniżej.
NAJBLIŻSZE TERMINY SZKOLENIA Teoria Freedivingu 1
  • 23.11.2022 - spotkanie online w godzinach 17:30-21:00
  • 30.11.2022 - spotkanie online w godzinach 17:30-21:00 - Poziom 2
  • Powyższy harmonogram to wstępna propozycja szkoleń i może ulec zmianie. By potwierdzić termin i miejscowość zgłoś chęć uczestnictwa wysyłając do nas wiadomość.
  • Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem w innym terminie - napisz do nas prośbę o organizację szkolenia w dogodnym czasie!
Jeśli interesuje cię szkolenie teoretyczne razem z częścią praktyczną na basenie "Lap 1", sprawdź szczegóły i najbliższe terminy tutaj.
Jeśli interesuje cię pełne szkolenie z częścią praktyczną na basenie i głębokość "Lap 1 + Wave 1", sprawdź szczegóły i najbliższe terminy tutaj.
Szkolenie Molchanovs Teoria Freedivingu Poziom 1

Program szkolenia obejmuje:

Rozwój wiedzy

Prezentacja slajdów z omówieniem kluczowych elementów freedivingu. Ponadto uczestnik może przejść samodzielnie przez kurs online prezentujący filmy, które zawierają podsumowanie najważniejszych punktów. Razem z kursem dostaraczany jest podręcznik kursu do freedivingu w pdf w języku polskim, który zawiera więcej szczegółów na wszystkie poruszane tematy oraz dalsze szeroko opisane informacje. Stanowi uzupełnienie kursu online.

W celu uzyskania certifkatu T1 należy:

- zaprezentować prawidłowe techniki oddechowe,
- wykonać próbę statycznego wstrzymywania oddechu na sucho o czasie 2 minut lub dłużej,
- przystąpić do egzaminu online zawierającego 30 pytań testowych, aby sprawdzić i utrwalić wiedzę zdobytą podczas kursu oraz osiągnąć 80% prawidłowych odpowiedzi.
Spełnienie powyższych wymagań uprawnia do zdobycia licencji freedivingu T1 oraz uzyskania dostępu do "Bazy Treningowej 1" Molchanovs online obejmującej ćwiczenia oddechowe, relaksacyjne oraz praktyki wyrównywania ciśnienia.

Kurs MOLCHANOVS LAP 1 - 299 zł
W cenie szkolenia Teoria freedivingu T 1 zawarte jest:

ok. 4-godzinne szkolenie prowadzone przez doświadczonego instruktora freedivingu,
– wykład teorii freedivingu ,
– sesja ćwiczeń oddechowych i relaksacyjnych,
– podręcznik w formie elektronicznej w j. polskim,
– certyfikat w formie elektronicznej,
– dostęp do społeczności "Molchanvos Movement" i m.in. cotygodniowych propozycji treningów (online w j. angielskim).

Cena nie zawiera:

– licencji w postaci karty plastikowej.

Warunki rezerwacji

– zgłoszenie chęci uczestnictwa w szkoleniu,
– wpłata w ciągu 7 dni od momentu zgłoszenia chęci udziału w wysokości 179 zł.

Liczba uczestników na każde szkolenie jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia.

Niezbędny sprzęt:
- urządzenie do komunikacji online zawierające ekran, kamerkę, głośnik i mikrofon,
- wygodny ubiór oraz miejsce leżące do ćwiczeń oddechowych,
- opcjonalnie zacisk na nos.
Wymagania ogólne:

- ukończone 16 lat (poniżej 18 lat za zgodą rodziców/opiekunów),
- oświadczenie uczestnika*
*w przypadku niepełnego stanu zdrowia koniecznie zaświadczenie od lekarza.

*wpłata nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu przez uczestnika. Pełna kwota zostanie zwrócona wyłącznie w sytuacji odwołania wydarzenia przez organizatora.