To już 8 urodziny Freebody!
10 listopada, 2023
Pokaż wszystkie

Uprawnienia trenera instruktorów i nowe szkolenia!

a_kalska_ssi_1

Agnieszka Kalska została Trenerem Instruktorów Freedivingu SSI!

Kolejny etap dla naszej instruktorki co oznacza również kolejne możliwości na Waszej ścieżce freedivingowego rozwoju :)
Od 2024 roku w ofercie Freebody pojawią się nowe formy szkolenia od początkującego poziomu do zaawansowanego i dalej aż na stopień instruktorski. Każdego, kto chciałbym pracować pod wodą, zachęcamy do wysłania zapytania jak może wyglądać jego droga by ten cel i marzenie zrealizować :)
A dlaczego SSI?
Ponieważ jest to organizacja oferująca szkolenia nurkowe na całym świecie od 1970 roku, a od 2011 również szeroką gamę szkoleń Freedivingu. Wszystkie materiały kursowe dostarcza w postaci cyfrowej (większość jest już w języku polskim), a dodatkowo udostępnia aplikację na telefon, która ma wiele przydatnych funkcji i bezpłatne formy szkoleń dla każdego jeszcze przed zapisaniem się na szkolenie. By poznać szkołę SSI lepiej i jej ofertę, zarejestruj się na oficjalnej stronie podając swój email i już możesz korzystać z wielu narzędzi na ich stronie, jak również zalogować się w aplikacji "MySSI" na swoim telefonie.

Więcej na temat szkoleń SSI wkrótce na stronie - a już teraz możecie o nie pytać wysyłając do nas konkretne zapytanie na nasz adres email.

Zapytaj nas o szkolenie SSI