Trening freedivingu, nauka i doskonalenie pływania

TRENINGI FREEDIVINGU W POZNANIU

TRENINGI FREEDIVINGU W POZNANIU

Spotkania treningowe dla osób, które posiadają już pewne umiejętności nurkowania na wstrzymanym oddechu i chcą je rozwijać dalej. Cykl zajęć trwa i spotkania odbywają się 1-2 razy w tygodniu.
Zapraszamy do przyłączenia się do grupy wszystkich, którzy ukończyli co najmniej podstawowe basenowe szkolenie Apnea Academy Indoor Freediver Level 1 (lub inne równoważne) i mają odpowiednie fundamenty wiedzy i umiejętności.
Osoby, które nie ukończyły szkolenia zapraszam do wzięcia udziału w najbliższych terminach AA Indoor, które znajdują się tutaj lub do kontaktu w celu ustalenia innych możliwości przyłączenia się do grupy.

NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA

POZNAŃ - wyślij wiadomość

SZCZECIN - sprawdź szczegóły

Oferujemy lekcje nauki i doskonalenia pływania dla dorosłych. Indywidualne spotkania dają możliwość dostosowania wskazówek i zakresu ćwiczeń do potrzeb danej osoby. Nowatorskie podejście łączące w sobie ćwiczenia oddechowe wraz z ćwiczeniami relaksacji w wodzie, dają rezultaty już po kilku spotkaniach. Ćwiczenia dostosowujemy do poziomu umiejętności, a program układamy na podstawie oczekiwań osoby podejmującej się nauki lub doskonalenia umiejętności poruszania w wodzie.
W celu ustalenia terminu, miejsca oraz zakresu szkolenia i ceny, prosimy o kontakt wysyłając wiadomość na poniższy adres mailowy. Odpowiemy na wszelki nurtujące pytania.

SZKOLENIE PŁYWANIA W MONOPŁETWIE

Zapraszamy do odkrywania niezwykłej mocy jaką kryje w sobie monopłetwa. Dzięki niej możemy poruszać się pod wodą sprawniej, szybciej i uzyskać jeszcze większą swobodę ruchu. Seria szkoleń "Delfin" to program, w którym może wziąć udział każdy, bez względu na umiejętności i doświadczenie. Część pierwsza - "Kick 1" to pierwszy krok, która jest nastawiona na kształtowanie prawidłowej techniki, czyli wyeliminowanie błędów i uruchomienie odpowiednich partii mięśni. (Kolejne części zostaną przedstawione wkrótce).

Najbliższy termin szkolenia i więcej informacji na temat szkolenia Delfin - Kick 1"tutaj lub wysyłając pytanie na poniższy adres mailowy.

DOSKONALENIE PŁYWANIA Z ELEMENTAMI FREEDIVINGU

Proponujemy Państwu wyjątkowe zajęcia, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Autorski program zajęć dla dorosłych, w którym podczas każdego spotkania pracujemy najpierw nad oddechem na sali, a następnie doskonalimy umiejętności pływania w wodzie.
Cykl spotkań nauki pływania z elementami freedivingu przeznaczony jest dla każdego, kto chce spędzać w wodzie więcej czasu, rozwijać swoje umiejętności i odkryć niepowtarzalne emocje i spokój jaki przynosi freediving.

By otrzymać dalsze szczegóły i zapisać się na zajęcia należy wysłać wiadomość na adres: info@freebody.eu.

Trening freedivingu, nauka i doskonalenie pływania

*zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu przez uczestnika. Pełna kwota zaliczki zostanie zwrócona wyłącznie w sytuacji odwołania wydarzenia przez organizatora.