Trening oddechu – nowe szkolenie od Freebody!
15 września, 2017
Kupon / Voucher – na szkolenie freedivingu
14 listopada, 2017
Pokaż wszystkie

Szkolenia na basenie jesień – zima 2017/2018

09_indoor_poznan241

Szkolenia na basenie jesień - zima 2017/2018

Wakacje za nami - wracamy na basen!

W dniach 30. września - 01. października w Poznaniu miało miejsce pierwsze szkolenie freedivingu Apnea Academy Level 1 Indoor Freediver po wakacjach. Witamy kolejnych freediverów w drużynie Freebody! :) Spójrzcie poniżej na zdjęcia jak przebiegało ostatnie nasze szkolenie i jakie przyniosło to efekty…

Szkolenie na basenie jest idealnym pierwszym spotkaniem z freedivingiem - w spokoju i w bezpiecznych warunkach można doświadczyć nurkowania na jednym oddechu. Dla tych którzy mieli już styczność z freedivingiem, basenowe środowisko jest idealnym dla szlifowania zaniedbań i poprawy technicznych elementów.

W naszym szkoleniu każdy może wziąć udział jeśli tylko uzyska zgodę lekarza i o ile nie ma ukończonych 18 lat także rodzica. Każdy może też mieć swoją definicję freedivingu i my nie zamierzamy jej wcale nikomu narzucać. Pokazujemy wszystko to co freediving ma do zaoferowania (a co możliwe jest do pokazania, na ekranie, na sali i w basenie) i dalej to każdy sam wybrać może co z tego wszystkiego mu najbardziej odpowiada.
W trakcie zajęć z teorii mówimy o podstawowych regułach freedivingu - zarówno tych dotyczących samego poruszania się w wodzie, wykorzystywanego sprzętu przez freediverów, praw działających pod wodą i fundamentów fizjologicznych procesów zachodzących podczas wstrzymywania oddechu. Odsłaniamy freediverskie tajemnice i prezentujemy technikę prawidłowego oddechu oraz tłumaczymy jak prawidłowo przygotować się przed zanurzeniem i bezpiecznie odzyskać równowagę po dłuższym wstrzymywaniu oddechu.
Uczymy także, że kluczem do satysfakcji z każdego nurkowania jest sztuka relaksacji jeszcze przed zanurzeniem, kontrolowanie naszych myśli i znalezienie odpowiedzi na odwieczne pytanie - "Co tak naprawdę skłoniło mnie do wynurzenia się właśnie w tym momencie?"

Tak w zarysie wygląda basenowe szkolenie freedivingu. Zapraszamy do zajrzenia do naszego„Kalendarza”, gdzie znajdują się już kolejne terminy szkoleń na basenie oraz wiele innych na szerokich i głębokich wodach w Polsce i zagranicą. Do zobaczenia pod wodą! ;)

Sprawdź ofertę pozostałych szkoleń

 

Dowiedz się więcej i zobacz galerię zdjęć także innych szkoleń